Podsumowanie projektu "Aktywizacja kobiet 50+ sołectwa Lesznowola"Podsumowanie projektu "Aktywizacja kobiet 50+ sołectwa Lesznowola" realizowanego w ramach konkursu Grantowego "Aktywna Biblioteka" prowadzonego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom projektu za zaufanie i zaangażowanie w realizację projektu "Aktywizacja kobiet 50+ sołectwa Lesznowola". Realizacja projektu trwała od 1 stycznia do 30 czerwca 2013 roku. Uczestniczyło prawie 30 Pań w wieku powyżej 50 roku życia.
Celem projektu było utworzenie i prowadzenie społecznościowego bloga kobiet sołectwa Lesznowola, który ma słuzyć wymianom doświadczeń kulinarnych, dekoratorskich i florystycznych z wykorzystaniem umiejętności zdobytych na warsztatach przeprowadzonych w ramach projektu. 
Mimo małego zainteresowania samym prowadzeniem bloga, ze względu na barierę informatyczną, Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli oferuje swoją pomoc i zaprasza na kolejne warsztaty od września. Mamy nadzieję, że do tematu wrócimy pełne nowych pomysłów i wakacyjnych inspiracji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz